O Nas

Lokum stworzyła grupa osób związana od 2008 roku z lubelskim rynkiem nieruchomości. Skuteczność ludzi współtworzących Lokum potwierdza udział w kilkuset transakcjach zarówno na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Nasza efektywność to wynik doskonałej wiedzy na temat rynku, który znamy "jak własną kieszeń".

Jako sprzedający możesz liczyć na rzetelną wycenę nieruchomości i stworzenie strategii sprzedaży, która zapewni kompromis pomiędzy Twoimi oczekiwaniami, a aktualną sytuacją rynkową. Profesjonalna sesja fotograficzna, pozycjonowanie oferty na najważniejszych portalach nieruchomości, opis przyciągający uwagę potencjalnych kupców - jednym słowem marketing Twojej nieruchomości, staje się czymś co nie będzie dłużej zaprzątało Twojej głowy.

Jako kupujący nie musisz martwić się o stronę formalną transakcji, zdejmujemy z Ciebie ten ciężar, tak abyś mógł skupić się na tym co najprzyjemniejsze - wyborze oferty najbliższej Twoim upodobaniom. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy sfinansowaniu zakupu, nasi doradcy finansowi pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Potrzebujesz pomocy notariusza, rzeczoznawcy majątkowego, geodety, architekta wnętrz, a może zastanawiasz się ile będzie kosztował remont nieruchomości - tego wszystkiego dowiesz się u nas. Dzięki wieloletniej obecności w szeroko pojmowanym świecie nieruchomości mieliśmy okazję, poznać wielu specjalistów i jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą tą wiedzą.

Do zobaczenia w Lokum!

Top
O nas
Kontakt

Kontakt:

  • Lokum - biuro nieruchomości
  • ul. Łużyczan 10
  • 20-830 Lublin

godziny otwarcia:

  • poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Lublin: 693-025-482
Puławy: 882-970-815
Radom: 666-530-098

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.